Opinie Klientów

Opinie Klientów, Studio Foto Video DigitalHD, Berlin Foto Film, Wideofilmowanie Wszystkich Uroczystości, tel. 0048 504 910 758, email: film@berlin-foto-film.de, www.kamerzysta-szczecin.pl
Opinie Klientów, Studio Foto Video DigitalHD, Berlin Foto Film, Wideofilmowanie Wszystkich Uroczystości, tel. 0048 504 910 758, email: film@berlin-foto-film.de, www.kamerzysta-szczecin.pl

Bardzo Prosimy o wysyłanie Opini na Temat Usługi Foto Video DigitalHD, Berlin Foto Film

na adres mailowy : hdv2dv@gmail.com

Wszystkie Opinie wrzucimy na tę stronę, Pozdrawiamy Serdecznie Studio Berlin Foto Film

Opinie Klientów


Imiona :  Nie napiszemy Naszych imion, bo jest Nam wstyd

Miejscowość Ślubu: Szczecin

Opinia Na Temat Filmowania: Nie mamy odwagi zadzwonić do DigitalHD i Bardzo Przeprosić. W zeszłym roku po długich namowach lidera grupy muzycznej ze Stargardu Szczecińskiego daliśmy się namówić aby zerwać umowę z firmą DigitalHD i tak zrobiliśmy. Usłyszeliśmy tyle złych słów o tym jak źle filmują, jacy są kiepscy itd. Ugięliśmy się i wzięliśmy na ostatnią chwilę kamerzystę Bardzo polecanego przez ten zespół. Po weselu jak otrzymaliśmy gotowy materiał od tego kamerzysty z polecenia zespołu byliśmy wściekli na siebie, że daliśmy się tak wmanewrować. Materiał jest fatalny i do dupy. Tak się złożyło, że byliśmy zaproszeni na wesele przyjaciół gdzie filmował DigitalHD. Ze wstydu nie poszliśmy na to wesele. Jak obejrzeliśmy co dostali Nasi przyjaciele to się wkórwi……. i to bardzo mocno. Dostali 6 kompletów dużo teledysków i piękne fotografie.


Imiona : Kamila i Egon

Miejscowość Ślubu:  Berlin  Niemcy 

Opinia Na Temat Filmowania: Bardzo baliśmy się wynajmować firmę z Polski. Obawialiśmy się, że nie przyjadą, że będą amatorami, że źle wykonają filmowanie itd. Przyjechali do Nas wcześnie więc spokojnie mogliśmy porozmawiać i rozwiać Nasze wątpliwości. Są naprawdę profesjonalistami. Bez problemu radzili sobie w kościele Protestanckim w Berlinie gdzie mają problemy firmy z Niemiec. Wykonali rewelacyjnie swoją robotę. Filmy z wesela są rewelacyjne i reportaż fotograficzny jest świetny. Dostaliśmy tyle kompletów, że spokojnie wystarczyło Nam do obdzielenia rodziny. Zresztą domówiliśmy kilka więcej. Teledyski są Rewela jak mówią Nasi znajomi i rodzina, są Rewela i Spoko. A cena jaką zapłaciliśmy za tę całą usługę jest o połowę mniejsza, gdybyśmy mieli wynająć jakąś firmę z Niemiec. Zresztą Oni nie robią takich Teledysków. Bardzo Serdecznie i Ciepło Pozdrawiamy DigitalHD i Bardzo POLECAMY ich. Są Profesjonalistami i dzięki Nim będziemy mieli Wspaniałe wspomnienia na całe Życie. Pozdrawiamy Kamila i Egon z Berlina Niemcy.


Opinie Klientów


Imiona : Kasia i Bartek 

Miejscowość Ślubu:  Białogard 

Opinia Na Temat Filmowania: Serdecznie i bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką są zdjęcia i film Waszego autorstwa! Uważamy, że napisane tu komentarze i opinie w pełni oddają efekty i urok wykonanej przez Was pracy 🙂 Wszystko jest bardzo profesjonalne, widać Wasze ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegół. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni 🙂 Oglądając film na zmianę płaczemy i śmiejemy się, wszystko powraca do nas i znów czujemy się jak w czasie naszego Najpiękniejszego Dnia w Nowym Życiu. Zdjęcia są rewelacyjne, przepiękne, fantastyczne dzięki nim dostrzegamy, jak wiele działo się dookoła, a czego niestety nie udało nam się zauważyć, bo tego dnia wszystko tak szybko umyka. Szczerze polecamy Wasz zespół, to najlepszy wybór, jakiego możecie dokonać!:) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za piękną oprawę naszego ślubu i wesela 🙂 Pozdrawiamy Kasia i Bartek 🙂


Imiona : Alicja i Daniel 

Miejscowość Ślubu:  Lübeck Niemcy 12.08 2011 

Opinia Na Temat Filmowania: Profesjonalizm opanowany do perfekcji.!!! Wykonane Filmy, i zdjęcia przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania, jesteśmy super zadowoleni, gorąco polecamy ta Firmę, i jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY za wszystko.


Imiona : Gosia i Paweł

Miejscowość Ślubu:  Świdwin
Opinia Na Temat Filmowania: Po naszym weselu polecamy wszystkim tę firmę!!! Są rewelacyjni. Bardzo sympatyczni, wyluzowani, ale profesjonalni w każdym calu. W trakcie wesela byli zawsze tam gdzie trzeba, a dla gości jakby niezauważalni. Dostaliśmy mnóstwo świetnego materiału filmowego, pięknych zdjęć i niezastąpionych teledysków. Po obejrzeniu filmu mamy ochotę na powtórkę. Gorąco pozdrawiamy 🙂

Imiona : Wioleta i Paweł

Miejscowość Ślubu:  Świnoujście – Warszawa

Opinia Na Temat Filmowania: Dzięki Wam mamy piękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Wszystko jest super a zwłaszcza plener. Współpraca z kamerzystą i fotografem rewelacyjna. Pozdrawiamy.


Opinie Klientów


Imiona : Katarzyna i Mirosław

Miejscowość Ślubu: Szczecin
 
Opinia Na Temat Filmowania: Dziękujemy za ponowne zmontowanie Naszego wesel z 1998 roku. Byliśmy niedawno u znajomych i oglądaliśmy wesele filmowane przez to Studio, i bardzo się to Nam podobało. Było Nam trochę smutno że, Nasze wesele jest w tak słabej jakości i w dodatku na kasecie vhs. Oddaliśmy tę kasetę do Studia DigitalHD z zapytaniem czy da się coś zrobić z tą kasetą. Po miesiącu dostaliśmy 3 komplety płyt DVD, a na nich Nasze wspaniałe wesele. I ku naszemu zaskoczeniu, obraz jest poprawiony i ładnie zmontowany i jest dodana Nasza ulubiona muzyka. Pięknie Dziękujemy. Przeżyliśmy chwile wzruszenia po tylu latach na nowo – Katarzyna i Mirosław.

Imiona :  Szkoła Rolnicza w Benicach

Miejscowość Ślubu: Benice

Opinia Na Temat Filmowania: Dziękujemy za miłą i przede wszystkim profesjonalną obsługę Naszej Studniówki. Nasze klasy są bardzo małe, co wiąże się z kosztami. Dostaliśmy Świetnie wykonane płyty DVD ze Studniówką i Teledyskami. Są świetnie zrobione i oczywiście fotografie. Polecamy Filmowanie z Przybiernowa – DigitalHD.

 Imiona :  Technikum, Szkoła w Nowogardzie

Miejscowość Ślubu: Nowogard

Opinia Na Temat Filmowania: Zaje…….., wiemy nie można tak pisać, ale inaczej nie można określić tego Studia Video z Przybiernowa. DigitalHD zrobiło wszystkim  czterem klasom niesamowite płytki Studniówkowe. Teledyski dla poszczególnych klas są rewelacyjne – każdy inny – tak jak chcieliśmy. Za 35 zł dostaliśmy komplet 3 płyt DVD z całą studniówką i w dodatku na 1 płycie są fotografie ok 1000 sztuk do oglądania w DVD i jeszcze do dalszego wykorzystania. Możemy tylko napisać, że nie spodziewliśmy się tak świetnej roboty. 2 kamerzystów i fotograf wykonali świetnie swoją robotę. BARDZ MOCNO POLECAMY Studio DigitalHD.


Opinie Klientów


Imiona :  Basia i Piotr

Miejscowość Ślubu: Szczecin

Opinia Na Temat Filmowania: Dziękujemy za miłą i przede wszystkim profesjonalną obsługę naszego Wesela. GORĄCO!!! POLECAMY !!! współpracę z Tą Firmą, sami ponownie skorzystamy z ich usług w lipcu 2011r na rocznicy ślubu. Pozdrawiamy i Dziękujemy.


Imiona :  Agata i Łukasz

Miejscowość Ślubu: Trzebieszewo

Opinia Na Temat Filmowania: Nie ma słów którymi można by określić pracę tych ludzi. Poświęcenie, szczery uśmiech i co najważniejsze świetnie nagrany film i zdjęcia jak z bajki. Po prostu pełen profesjonalizm, polecamy gorąco i pozdrawiamy.


 Imiona :  Agnieszka i Tomek

Miejscowość Ślubu:
Szczecin

Opinia Na Temat Filmowania: Gorąco polecamy firmę Studio Video – DigitalHD. Pełen Profesjonalizm wykonania płyt, wyjątkowa metoda wykonania Teledysków :-). Kazdy kto oglada jest pod wrażeniem, że za taką cenę można stworzyć takie arcydzieła. Płyty mielismy juz po 2 dniach !!!!!!!! SUPER. GORĄCO POLECAMY. Opinie Klientów


Opinie Klientów


Imiona :  Justyna i Marcin

Miejscowość Ślubu: Sibin – Wolin

Opinia Na Temat Filmowania: Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług, nagrania i zdjęcia ze ślubu i wesela są świetne, a teledyski nie mają sobie równych, super 🙂


Imiona :  Katarzyna i Ernest Solak

Miejscowość Ślubu: Kamień Pomorski – Przybiernów

Opinia Na Temat Filmowania: Kamerzysta i fotograf bardzo mili i komunikatywni, sumiennie wykonywali swoją pracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z owoców ich pracy, a także ze zmontowanego filmu. Bardzo dziękujemy.


Imiona :  Justyna i Michał

Miejscowość Ślubu: Ślub Stargard, Przyjęcie Kobylanka

Opinia Na Temat Filmowania: Jesteśmy baardzo zadowoleni:) Teledyski są świetne, a teledyski i fotografie z pleneru sa przecudne;))) Pan kamerzysta i fotograf doskonale spełnił nasze oczekiwania;)!! Oglądam i oglądam:))) POlecam wszystkim! Jakośc nagrań jest świetna! Potrafią stworzyć piękne nagranie aby z radością móc oglądać Nasze weselicho każdego dnia;) Pozdrawiamy!!


imiona : Anna i Paweł

Miejscowość Ślubu: Warnice

Opinia Na Temat Filmowania: Bardzo serdecznie polecamy Studio Video – DigitalHD. Film jakościowo nie ma sobie równych, piękny czysty obraz. Pan kamerzysta bardzo pomocny zwłaszcza w chwili gdy nikt z państwa młodych i rodziców nie myśli racjonalnie 🙂 Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług.


Opinie Klientów


Imiona : Ania i Tomek

Miejscowość Ślubu: Szczecin

Opinia Na Temat Filmowania: Baliśmy się przed ślubem, że firma z poza Szczecina nie sprosta Naszym potrzebom. Znajomi też Nam odradzali, mówili, że tylko drogie Szczecińskie firmy – są dobre. Wachaliśmy się, ale jak przyjechali do Nas i Przemiła i Przesympatyczna szefowa tej firmy przedstawiła nam po kolei co Nam oferują i jak my to sobie widzimy – zdecydowaliśmy się od razu. Dziś nie żałujemy tego. Praktycznie wszystko załatwili za Nas, przyjechali do Nas na prezentację i podpisanie umowy. Następnie byli u Nas wcześnie w dzień ślubu – ponieważ zażyczyliśmy sobie plener przed błogosławieństwem. I najważniejsze zaraz w tym samym tygodniu po weselu dostaliśmy płyty. Kto by nie oglądał Nasze wesele – to momentami płacze i z radości i ze wzruszenia. Bardzo polecamy DigitalHD – a TELEDYSKI są rewelacyjne – zwłaszcza sami swoi i piraci ludzkich serc. – Ania i Tomek.


Opinie Klientów


Imiona : Marzena i Tomasz

Miejscowość Ślubu: Łobez

Opinia Na Temat Filmowania: Firmę znalazłam przez przypadek na stronie internetowej. Nie sądziłam że z usługi, którą wykonano będziemy tacy zadowoleni z mężem. Wszystko było bardzo dobrze nagranę, pomysłowa konstrukcja i wstawki (bez zbędnej przesady). W dodatku już po tygodniu otrzymaliśmy płyty z nagraniami 🙂 Jesteśmy bardzo wdzięczni i na prawdę serdecznie polecamy 🙂


Imiona : Małgorzata i Arkadiusz

Miejscowość Ślubu: Kamień Pomorski

Opinia Na Temat Filmowania: Firma godna polecenia! To co najważniejsze : Ekipa jest profesjonalna, rzetelna i bardzo miła 😉 Podczas montarzu naszego filmu z wesela wykazali się niesamowitą cierpliwością, elastycznością i odpornością na wszelkiego rodzaju upierdliwości z naszej strony. Firmę cechuje indywidualne podejście do klienta, wszelkiego rodzaju propozycje, życzenia, pomysły z naszej strony zostały spełnione w 100%. Cena usług jest bardzo, bardzo atrakcyjna, nie zawiera żadnych dodatkowych ukrytych kosztów. Studio Video DigitalHD ma nowatorskie i ciekawe pomysły. Czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki. Wszystkim bardzo polecamy usługi tej firmy, 100 % zadowolenia nawet dla wymagających klientów dbających w wysokim stopniu o szczegóły i ceniących sobie profesjonalizm oraz wysoką jakość nagrania filmu. Komentarz znajomych po obejrzeniu filmu : „WOW” ;)))


Imiona : Wiola i Jacek

Miejscowość Ślubu: Radowo Wielkie

Opinia Na Temat Filmowania: Bardzo polecam firmę Studio Video – DigitalHD znaleźliśmy ich na internecie nikt ich nie znał wcześniej. Przyjechał do nas pan kamerzysta na umówione spotkanie oraz przywiózł film pokazowy, po obejrzeniu zdecydowaliśmy się na nich . Bardzo profesjonalnie podeszli do pracy w dniu wesela do tego po tygodniu mieliśmy płyty z wesela oraz zdjęcia wszystko w super jakości jesteśmy 100% zadowoleni i polecamy firmę 🙂 Opinie Klientów


Opinie Klientów


Imiona : Kasia i Andrzej

Miejscowość Ślubu: Ślub-Szczecin; Wesele-Międzyzdroje

Opinia Na Temat Filmowania: Witam, ślub mieliśmy w maju 2009r. Firmę znalazłam przypadkowo na stronie internetowej. Po pierwszym kontakcie byliśmy zadowoleni i ceną i jakością demo. W dniu ślubu Pan, który filmował przyjechał wcześniej by wszystko było dograne i dopilnowane. Film bardzo dobrej jakości, jesteśmy zadowoleni z montażu oraz z płytki z dodatkami. Jest po prostu świetna. Serdecznie polecam, firma naprawdę godna polecenia. Film dostaliśmy bardzo szybko. Jeszcze raz serdecznie polecam.


Imiona : Beata i Tomasz

Miejscowość Ślubu: Stargard Szczeciński

Opinia Na Temat Filmowania: Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliscie u Nas na weselu i poprawinach, płytki są super nagrane, świetnie dopasowana muzyka co w połaczeniu daje niesamowity efekt ogladania. Oglądaliśmy wiele nagran innych kamerzystow i zadne z nich nie zrobiło na nas wrazenia. Jestesmy bardzo zadowolenii i polecamy Was wszystkim naszym znajomym:) POZDRAWIAMYY :):):):):):)


Imiona : Karolina i Mariusz

Miejscowość Ślubu: Brudzewice

Opinia Na Temat Filmowania: Firma godna polecenia.Pełen profesjonalizm.Fajne pomysły.Całe nagranie w jak najlepszej jakości,film w 100% spełnił nasze oczekiwania..Każdy kto ogląda nasz film jest pod wrażeniem.Swoim poczuciem humoru potrafią rozładować stres towarzyszący młodej parze.Polecamy w 100%.


Opinie Klientów


Imiona : Elwira i Damian
Miejscowość Ślubu: Szczecin Skolwin

Opinia Na Temat Filmowania: Firmę znalazłam przypadkowo w internecie, nie sądziłam, że w tej cenie otrzymam tak wspaniałe nagranie. Kamerzysta, poprostu człowiek rewelacyjny, wszystko było na luzie, bez niepotrzebnego spinania, jak oglądałam wstawki to poprostu płakałam ze śmiechu. Wszystkim polecam usługi tej firmy! Wsaniała jakość w przystępnej cenie:)


Imiona : Magdalena i Piotr
Miejscowość Ślubu: Szczecin oś Kasztanowe

Opinia Na Temat Filmowania: Bardzo polecamy firmę Studio Video – DigitalHD 🙂 Firma godna polecenia.Pełen profesjonalizm.Płyta w 100% spełniła nasze oczekiwania.Każdy kto ogląda naszą płytę weselną jest zachwycony pomysłowością nagrania.Świetnie dopasowana także muzyka.Szybka realizacja,płyty otrzymaliśmy dwa dni po weselu.Kamerzysta pełen luzak, potrafił rozładować nasz ogromny stres.Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy innym w 100%. Pozdrawiamy Magda i Piotr. Opinie Klientów


Opinie Klientów


Imiona : Joanna i Łukasz

Miejscowość Ślubu: Świnoujście

Opinia Na Temat Filmowania: Firma naprawdę godna polecenia. Film jest nagrany i zmontowany naprawdę profesjonalnie. Kamerzyści mają ciekawe pomysły, starają się spełnić oczekiwania klienta. Jestem bardzo zadowolona z efektu ich pracy.


Imiona : Marlena i Dominik

Miejscowość Ślubu: Przybiernów

Opinia Na Temat Filmowania: Firma godna polecenia. Z uslug które wykonali jesteśmy bardzo zadowoleni .100% jakość. Kamerzysta potrafi rozładować stres. Filmiki i foty świetne. Każdy kto oglądał byl pełen podziwu. Naprawde polecamy i pozdrawiamy Marlena i Dominik


Imiona : Magdalena i Michał

Miejscowość Ślubu: Szczecin-Płonia

Opinia Na Temat Filmowania: 100 procent zadowolenia!!! Dziękujemy za wspaniałą oprawe tak ważnych dla nas chwil !!! Masa świetnych zdjęc i film dopracowany w kazdym szczególe, a do tego wspaniała ekipa pracująca bardzo dyskretnie i film gotowy już po 2 dniach !!! REWELACJA!!!! Dziękujemy i Pozdrawiamy!!!